DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Stáj Jiří Novotný - Velké Koloděje

Členové
Členové 
 
Jiří Novotný
Majitel stáje a koní.Má Anglickou Jezdeckou licenci pod hlavičkou ČJF a westernovou licenci WRC.
Dlouholeté zkušenosti s tréninkem koní, jezdců a s nápravou problémových koní.Je dvojnásobný mistr ČR WRC ve western ridingu a western superhorse s hřebcem Alexis Stinger.Nyní začíná s mladým hřebcem OPR War Leo Peppy, který  začíná v závodní kariéře.
 
    největší závodní úspěchy:
 
 2008
 MČR 4.místo trail open
 
  MČR 3.místo western riding
 
 2009
 
 All around champion Parameta poháru v Koryčanech
MEC Maďarsko 4.místo trail open
  MEC Maďarsko 3.místo superhorse
   MČR 3.místo western riding
MČR 3.místo superhorse
 
2010
 
MČR Mistr western riding
 
MČR Vicemistr superhorse
Finále Borovského poháru 5.místo reining amatér
Finále Borovského poháru 1.místo superhorse
 
2011
MČR Mist superhorse
MČR Mistr western riding
MEC Polsko 3.místo superhorse
MEC Polsko 3.místo western riding
 
 
 
Aneta Řeháková
 
Majitelka klisny May from Red Village.Vlastní jezdeckou licenci ČJf a licenci pro westernové závody WRC. Ve stáji zajištuje chod stáje a jezdecké školy. Trenérka pro Anglický i Westernový styl jízdy. Začínala v drezůrní stáji v Deštném v Orl. h. u Kotyzových . Po nástupu na Střední Zemědělskou Školu v Chrudimi(obor Agropodnikání) chodila do jezdeckého oddílu při škole, kde trénoval pan Oldřich Sojka, kde se začala specializovat na parkurové skákání.Mezi dalšímí životními kroky byla praxe a následné dojíždění do Pilníkova k manželům Ciprovým,kde se setkala s významnými plemeníky působíci v ČR a naslédné přiježdování hřebce Carola a ošetřování významného plemenníka Rock´n Rolla, připouštění a práce s mladými koňmi.Mezi zkušenosti řadí i jízdu v klusácké sulce u Ivany Šindelářové, zkušenosti jako ošetřovatelka při vícedenních závodech všestrannosti, parkurech a westernových soutěží, starty jak v parkurových i westernových soutěží. Ke kouzlu westernu ji přivedl a doslova dokopal k WRC licenci Jiří Novotný a následné starty a přiježdování koní v Popkovicích u Rálišů. Po přestěhování v roce 2009 do krásné přírody Broumovských stěn se specializovala na chladnokrevné koně a jejich propagaci, které měli uplatnění v okolní přirodě, následnému chovu Slezského Norika s plemennými hřebci.Na teplokrevné koně nezapoměla a pořídila si odstávče Kladrubského bělouše a dvouletou klisnu Appaloosy. Rok pracovala s Frískými koňmi moderního rázu. Zapřahala koně a částečně s nimi i pracovala v lese-od té doby si jich neskutečně váží a obdivuje spolehlivost a charakter, jak v lesním tak polním hospodářství. Spoluzaložila připouštěcí stanici Chladnokrevní koně Bělý.
V lednu 2014 se vrátila zpátky do Pardubic i s kobylkou May from Red Village a nyní působí v Jezdecké škole. Klisnu May přijezdila do westernového sportu, kde spolu začínají na pozici hobby závodů. Důležitá je pro ni práce s dětmi, mladými koňmi, reprodukční práce v chovu koní a pokračování v závodní kariéře svých koní a svěřenců. Mezi její vášeň patří i fotografování.Správce stránek.

     
 
  
Josef Němec
 
Předseda Jezdecké Společnosti pod Kunětickou horou, Ředitel závodů v Brozanech. Trenér v  Jezdecké škole.Vlastní trenérskou licenci a jezdeckou licenci ČJF,specializuje se na parkurové skákání a učení mladých nadějí.Má dlouholeté zkušenosti s koňmi.Mezi jeho velkou vášní patří fotografování.
Více se dozvíte v rozhovoru pro časopis Koně a hříbata, najdete na této adrese: http://www.jspodkunetickouhorou.websnadno.cz/
Monča Hovorková
 
2012
Brozany - parkur s koněm Gary - 50cm 5.místo
Brozany - parkur s koněm Mellow Hiker - 60/70cm 4.místo
2013
Brozany - parkur  s koněm Mellow Hiker - 70/80cm 7.místo
Brozany - parkur  s koněm Mellow Hiker - 60/70cm 5.místo
Jelení - parkur s koněm Gary - křížky 4.místo
Jelení - parkur s koněm Mellow Hiker - 70/80cm 3.místo
Brozany - parkur s koněm Mellow Hiker - 70/80 cm 6.místo
 
 
 
 
Alice Hořeňovská
 
 Brozany - parkur s koněm Mellow Hiker - 70/80 cm 6.místo
70/80cm - 4 místo
80/90cm - 4 místo
 
    
  

 
Klára Veverková 
 2013
Brozany - jízda zručnosti s koněm Gary - 5.místo
 
 
 
 
 
 
 
 
Lucie Vinařová
 
 
 
 Natálka Andresová
 
Dominika Lambertyová
Aneta Komersová
 
 
Anetka Janková
 
 
Míša Polednová